Strict Standards: Declaration of NewsView::buildNews() should be compatible with PageView::buildNews($news, $idPage, $adminClass = '', $all = true) in /home/np46540/domains/tennisetrenn.ee/public_html/uudised/NewsView.php on line 0
Treeneriga tennist õppima
Tennis on kõigile.
Tenniseõppimiseks palun helista 5620 4556 või kirjuta TOMEKIT-i treenerile Kalmer Piiskopile.

Järgmised trennid

  • K, 5. juunil kell 19 RAM Tennises
  • L, 7. juunil kell 13 Tiskres

Kui Sa loetelust endale sobivat aega ja kohta ei leidnud, palun kirjuta ajad, millal ja kus soovid tennist õppida.

Treeneriga tennist õppima

"Tome Kit"-i tennisetrennid sisaldavad alati tehnilist, taktikalist, kehalist ja mängulist osa. Aluseks võetakse õpilase taust: kogemused, oskused ja eripärad.

Ise saad valida toimumisaja, -koha ja kestuse. Kuna väljakuüüri ei lisandu, maksadki vaid selle eest, kui kaugel Harkust trenn toimub ja kui kaua kestab. Ühe minuti tavahind on 20 senti, EKõTeL-i kaardiga 10 senti. Sellele lisandub transporditasu.

Väljakutennis võimaldab samuti valida toimumisaja, -koha ja kestuse, aga sel juhul tasud väljakuüüri ise eraldi väljakuhaldurile ja see lisandub trennitasule. Väljakuüür jaguneb üldiselt õpilaste vahel ära, kes korraga väljakut kasutavad.

Kogu varustus on meil olemas, nii et Sinul peaksid olema vaid sobivad jalanõud ja tahe tennist õppida.

Tagame Sulle kvaliteettenniseõppe. Kui Sa tead, et kuskil on tennisetreeningu kvaliteet parem kui Tome Kitil, palun anna sellest teada. Nii saame Su eesmärgid veel tõhusamalt täita.